Névjegy

bokor_ildikoBoróka Magyar-Székely Kulturális Egyesület
5700 Gyula, Dobó utca 15.

Elnök:
BOKOR ILDIKÓ
5700 Gyula, Mikes Kelemen utca 6.
grafoildi(kukac)gmail(pont)com
+36-20/242-50-77

Főtitkár:
GYULAVÁRI GYÖRGY
+36-30/205-56-53

1 hozzászólás

  1. 2016.07.15.    

    Tisztelt Elnök Asszony ! Kedves Bokor Ildikó !
    Hallgattam videó ismertetőjét Gyulai Ábrahám Önmagammal körbe zárva című művéröl és említette , hogy a kultúrházi rendezvényen megvásárolható a kötet Sajnos nem tudtam a június 10.-i bemutatóról ,igy nem lehettem ott és nem tudtam megvásárolni. A kiadóknál , kereskedőknél hiába keresem . ( A Gyulai Hírlap szerint csak ajándékba adja a Szerző azoknak akiket Ő maga méltónak illet rá.) Gyuri egyetemi csoport és kollégiumi társam volt , Barátom de ennek ellenére csak végső esetben fordulnék Hozzá ajándékért , pénzt meg úgysem fogadna el a kötetért.
    Kedves Ildikó! Kérem ha lehetséges és van még belőle küldjön nekem az Önmagammal körbe zárva c kötetből egy példányt természetesen csak abban az esetben ha árusítják és ezzel nem okozok gondot. Kötet árát valamint a posta költséget előre vagy utánvéttel rendezném . Köszönöm.
    Címem: Mátrai Lajos, 1025 Budapest , Vihorlát utca 3.sz. Tel:06-30-9507382

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..