Éves közgyűlés

Éves közgyűlést rendez a Boróka Magyar-Székely Kulturális Egyesület 2015 április 23-án, csütörtökön 17.30-kor a Mogyoróssy János Városi Könyvtár előadótermében. Az éves közgyűlés napirendi pontjait Bokor Ildikó elnök, Szilágyi Sándorné gazdasági alelnök, Gyulavári György, az egyesület főtitkára, valamint Ábrahám György, a felügyelő bizottság elnöke ismerteti.

– Amennyiben a meghirdetett időpontban a közgyűlés nem határozatképes 2015. 04. 23.-án, akkor változatlan helyszínen 18-ra hirdetem meg a megismételt közgyűlést, amely a megjelentek számától függetlenül határozatképes – tájékoztatta a Gyulai Hírlapot Bokor Ildikó.