Éves Közgyűlés – Meghívó

EZÚTON MEGHÍVOM ÖNT A
BORÓKA MAGYAR-SZÉKELY KULTURÁLIS EGYESÜLET ÉVES KÖZGYŰLÉSÉRE.

Tisztelt elnökségi tagok és tisztelt Boróka tagok, meghívottak!

A közgyűlés időpontja:2016.05. 19.-e 17 órai kezdettel.

A közgyűlés helye: Mogyorósi János Városi Könyvtár kisterme. Cím. 5700 GYULA Városház utca 13.

Tisztelettel értesítem önöket arról, hogy 2016 május 19.-én csütörtöki napon 17-órakor azaz (délután öt órakor) a tisztelt közgyűlést összehívom a Mogyorósi János Városi Könyvtár kiselőadó termébe, amely a könyvtár udvarában található.

Az éves közgyűlés napirendi pontjai.

 1. Napirendi pont:
  Alapszabály módosítási javaslatának megszavazásával és ezzel kapcsolatosan, a Gyulai Törvényszék által bekért ALAPSZABÁLY módosítással kapcsolatos hiánypótlások és változtatások megbeszélése, a Törvényszék által megküldött levél 2016-ban és annak bemutatása az alapszabállyal kapcsolatos változtatásokkal kapcsolatban. Az előírt feltételek teljesítése és azok újból történő megszavazása a közgyűlés által. Az egyesület nyilvántartott adataiban bekövetkezett változás ismertetése.
  Előadó: Bokor Ildikó elnök asszony, időtartam 20 perc.
 2. Napirendi pont:
  Boróka Kulturális Egyesület 2015-évi szakmai és közhasznúsági jelentése az egyesületi munkáról. A 2016 évre szóló tervezetek és azok megbeszélése és megszavazása, beszámolót tartja Bokor Ildikó elnök asszony, időtartam 10 perc.
 3. Napirendi pont:
  Gazdasági és számviteli beszámoló a 2015- évi mérleg ismertetése.
  Előadó: Szilágyi Sándorné gazdasági alelnök, időtartam 20 perc.
 4. Napirendi pont:
  Költségvetési tervezet 2016-évre.
  Előadó Gyulavári György egyesület főtitkára, időtartam 10 perc.
 5. Napirendi pont:
  Felügyelő bizottság értékelése a 2015-évi munkáról.
  Előadó Ábrahám György a felügyelő bizottság elnöke.10 perc.
 6. Napirendi pont:
  Beszámolók elfogadása
 7. Napirendi pont:
  Egyéb bejelentések

A MEGJELENÉSRE FELTÉTLEN SZÁMÍTUNK!

Amennyiben a meghirdetett időpontban a közgyűlés nem határozatképes 2016. 05. 19.-én akkor változatlan helyszínen 17,30-ra hirdetem meg a megismételt közgyűlést, amely a megjelentek számától függetlenül határozatképes.

Gyula 2016.05.04.
Bokor Ildikó
elnök asszony

Nincs még hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..