Éves közgyűlés meghívó – 2017

EZÚTON MEGHÍVOM ÖNT A BORÓKA MAGYAR-SZÉKELY KULTURÁLIS KÖZHASZNÚ EGYESÜLET ÉVES KÖZGYŰLÉSÉRE

Tisztelt elnökségi tagok és tisztelt Boróka tagok, meghívottak!

A közgyűlés időpontja:
2017.05. 24.-e Szerda. 16.30- órai kezdettel.

A közgyűlés helye:
Mogyoróssy János Városi Könyvtár kisterme.
Cím. 5700 GYULA Városház utca 13.

Tisztelettel értesítem önöket arról, hogy 2017. május 24.-én szerdai napon 16.30-órakor azaz (délután fél öt órakor) a tisztelt közgyűlést összehívom a Mogyoróssyi János Városi Könyvtár kis előadó termébe, amely a könyvtár udvarában található.

Az éves közgyűlés napirendi pontjai.

 1. Napirendi pont: A Boróka Egyesület 2016-os évben elvégzett munkájáról,feladatairól,pályázati lehetőségekről és megnyert pályázatokról,tagdíjakról,támogatottságról,tagnyilvántartásról,tart beszámolót az egyesület képviselője,vezetője. A 2017-es évi feladatok tervezetéről,kitűzött programok megvalósításáról,megírt és megnyert pályázatokról,már megvalósított programokról és program tervezetekről, amelyek 2017-ben megvalósításra várnak.
  Előadó: Bokor Ildikó elnök asszony, időtartam 20 perc.
 2. Napirendi pont: Boróka Magyar-Székely Kulturális Közhasznú Egyesület 2016-évi szakmai és közhasznúsági jelentése az egyesületi munkáról. A 2017 évre szóló tervezetek és azok megbeszélése és megszavazása, beszámolót tartja Bokor Ildikó elnök asszony, időtartam 20 perc.
 3. Napirendi pont: Gazdasági és számviteli beszámoló a 2016- évi mérleg ismertetése.
  Előadó: Szilágyi Sándorné gazdasági alelnök 20 perc.
 4. Napirendi pont: Költségvetési tervezet 2017-évre, előadó Gyulavári György egyesület főtitkára, időtartam 20 perc.
 5. Napirendi pont: Felügyelő bizottság értékelése a 2016-évi munkáról. Előadó Kondorosi-né Ökrös Julianna felügyelő bizottság elnöke.10 perc.
 6. Napirendi pont: Beszámolók elfogadása
 7. Napirendi pont: Egyéb bejelentések

A MEGJELENÉSRE FELTÉTLEN SZÁMÍTUNK!

Amennyiben a meghirdetett időpontban a közgyűlés nem határozatképes 2017. 05. 24.-én akkor változatlan helyszínen 17 órára hirdetem meg a megismételt közgyűlést, amely a megjelentek számától függetlenül határozatképes.

Gyula 2017.05.09.

Bokor Ildikó
Elnök asszony

Nincs még hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..