Boldogságbolt és fotográfia a városi könyvtárban

Egy est az irodalomról a történelmi események függvényében
korhű, kortárs beszélgetés Rozványi Dávid íróval a munkásságáról,novellái,versei és színpadra írt munkáiról. Ahol a történelmi múlt és jelen mindvégig Istenben való hitén keresztül jelenik meg.
A nagy sikerű Boldogságbolt című novella bemutatása az est tükrében. Az alkotó legújabb verseinek és történelmi novelláinak előadása Béres Ildikó, Bokor Ildikó,Ungváriné Spiegel Julianna és Ábrahám György előadásában.

Az est házigazdája Bokor Ildikó a Boróka Kulturális Egyesület elnöke.

https://www.gyulaihirlap.hu/128157-boldogsagbolt-a-varosi-konyvtarban

A rendszer, Isten országa magától dőlt össze. Az álszenteskedés, az önzés, az önhittség, a hazugság, a hiúság, a pökhendiség, a bűnök teljes arzenálja emésztette fel, mi csak előmásztunk a romjai alól, színre léptünk – írja Facebook-oldalán Rozványi Dávid író, akit november 26-án látott vendégül a Boróka Magyar-Székely Kulturális Közhasznú Egyesület a Mogyoróssy-könyvtár előadótermében.

https://www.gyulaihirlap.hu/128280-kavemesek

Nincs még hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..