Összművészeti nap lesz a városi könyvtárban

A Boróka Magyar–Székely Kulturális Egyesület kiállítással és alkotói nappal várja az érdeklődőket

Összművészeti napot rendez az esélyegyenlőség jegyében a Boróka Magyar–Székely Kulturális Egyesület június 28-án 14 órától a Mogyoróssy János Városi Könyvtárban.

A József Dezső Szakkör és Alkotótábor Egyesület közreműködésével szervezett rendezvény keretében kiállítást és alkotói napot tartanak a könyvtár előadótermében és szárazkapujának területén. A tárlatot Ábrahám György nyitja meg.

A programok az érvényben lévő szabályok szerint látogathatók – tájékoztatta lapunkat Bokor Ildikó elnök.