Megtartotta éves közgyűlését a Boróka Magyar-Székely Kulturális Egyesület

2026.május 22-én tartotta éves közgyűlését a Boróka Magyar-Székely Kulturális Egyesület Gyulán, a Mogyoróssy János Városi Könyvtárban.

Elsőként Bokor Ildikó, az egyesület elnöke tartott beszámolót a 2025. évi rendezvényekről, majd a 2026-ra szóló terveket vázolta, melyek az egyesület szervezésében kerülhetnek megrendezésre.

Ezt követően Szilágyi Sándorné, gazdasági alelnök ismertette a 2025. év gazdasági és számviteli beszámolóját az egyesületnek, amelyet a tagok elfogadtak szavazást követően.

Végül Gyulavári György, az egyesület főtitkára ismertette a 2026-os évre szóló gazdasági tervét a közhasznú egyesületnek.

Fotók: Kiss-Szilágyi Viktória

 

Nincs még hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..