2026.május 22-én tartotta éves közgyűlését a Boróka Magyar-Székely Kulturális Egyesület Gyulán, a Mogyoróssy János Városi Könyvtárban.
Elsőként Bokor Ildikó, az egyesület elnöke tartott beszámolót a 2025. évi rendezvényekről, majd a 2026-ra szóló terveket vázolta, melyek az egyesület szervezésében kerülhetnek megrendezésre.
Ezt követően Szilágyi Sándorné, gazdasági alelnök ismertette a 2025. év gazdasági és számviteli beszámolóját az egyesületnek, amelyet a tagok elfogadtak szavazást követően.
Végül Gyulavári György, az egyesület főtitkára ismertette a 2026-os évre szóló gazdasági tervét a közhasznú egyesületnek.
Fotók: Kiss-Szilágyi Viktória
