Forrás – Kiállítás

A Boróka Magyar–Székely Kulturális Egyesületnek nyílik kiállítás a városi könyvtárban

Forrás címmel nyílik kiállítás december 17-én, kedden 17 órakor a Mogyoróssy János Városi Könyvtár előadótermében.

https://www.gyulaihirlap.hu/128516-boroka-kiallitas

Az egyesület elnöke, Bokor Ildikó elmondta: a kiállítás témája átvitt értelemben véve az újjászületés, az eredet, valamint Krisztus születése. A tárlatot huszonhat festményből állították össze a szervezők.

– Az alkotások között sok kép vallásos eredetű, amely a hitet közvetíti. A kiállítás vezérmunkája Az Ige ereje című festmény. A képek különbözőek, a témát vallási és világi megközelítésből is meg lehet ragadni: a forrástól kezdve, a hargiati erdőkön át a születésig, az anyaméhig, a szívig minden, az élet erdete is a vászonra került – fogalmazott Bokor Ildikó.

https://behir.hu/megnyilt-a-forras-cimu-kiallitas-gyulan

Nincs még hozzászólás

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..